Odbiornik został już postawiony jego przeciwnicy nie dają za wygraną

  • 11.04.2020, 16:00
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Odbiornik został już postawiony jego przeciwnicy nie dają za wygraną Fot. Archiwum W tej sprawie mieszkańcy pisali petycję do burmistrza.
Budowa masztu telefonii komórkowej w Świerczowie nie podoba się mieszkańcom. Pomimo tego, że odbiornik został już postawiony, jego przeciwnicy nie dają za wygraną.

Początkiem marca do kolbuszowskiego urzędu wpłynął wniosek mieszkańców. W piśmie przedstawiciele sołectwa mówią jasno, że nie zgadzają się z decyzją burmistrza. Czego zatem oczekują? Chcą, aby przywrócić termin do odwołania w sprawie wydanej decyzji przez włodarza gminy. - Informuję, że wniosek oraz cała zgromadzona dokumentacja z przeprowadzonego postępowania administracyjnego zostały przekazane do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Tarnobrzegu - czytamy w uzasadnieniu napisanym przez Irenę Dąbek, inspektora referatu gospodarki komunalnej i budownictwa w kolbuszowskim magistracie. 

Przypomnijmy, że mieszkańcy Świerczowa dowiedzieli się za późno o planowanej inwestycji. Jak się okazało, miała ona niewielu zwolenników. Po spotkaniach z  przedstawicielem sieci Play mieszkańcy założyli, że dalej będą walczyć i nie dopuszczą do uruchomienia masztu w obecnej lokalizacji. 

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jonny Q
Jonny Q 12.04.2020, 21:13
Może znajdzie się ktoś kto był w uk lub widział co i jak, powodzenia

Pozostałe