GMINA NIWISKA. Mieszkańcy muszą podać odczyt z wodomierza. Z których sołectw?

  • 18.04.2020, 10:30
  • ap

Podziel się:

Oceń:

GMINA NIWISKA. Mieszkańcy muszą podać odczyt z wodomierza. Z których sołectw? Fot. Archiwum Korso Mieszkańcy muszą podać odczyt telefonicznie.
Mieszkańcy kilku sołectw w gminie Niwiska będą musieli przekazać odczyt z wodomierzy.

Zakład Usług Komunalnych w Niwiskach informuje mieszkańców wsi Kosowy, Siedlanka, Trzęsówka-Kłodziny, Zapole, Hucisko, Leszcze korzystających z wodociągów i kanalizacji, że ze względu na epidemię koronawirusa w kwietniu inkasenci ZUK nie będą dokonywać odczytów wodomierzy. Nie będą oni również wystawiać faktur bezpośrednio u odbiorców usług.

- W związku z tym osoby korzystające z naszych usług proszone są o odczytanie wskazań wodomierza i przekazanie aktualnego stanu telefonicznie do zakładu usług komunalnych na nr tel. 17 2279 383 lub 609 101 715 w terminie do 15 kwietnia - poinformowali przedstawiciele ZUK-u. 

Po tej dacie faktury za zużytą wodę i odprowadzone ścieki wystawiane będą przez ZUK na podstawie średniego zużycia wody i dostarczonych ścieków w okresie ostatnich 6 miesięcy, w których dokonano odczytu.

Wystawione faktury dostarczone będą przez pracowników ZUK w Niwiskach lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe