Z PODKARPACIA. Urzędniczka zakażona koronawirusem! Jest odpowiedź prezydenta

  • 04.05.2020, 11:44
  • Kamil Krukiewicz/opr. DJ

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Urzędniczka zakażona koronawirusem! Jest odpowiedź prezydenta Fot. Kamil Krukiewicz Pracownica UM w Przemyślu zakażona koronawirusem.
Pracownica Urzędu Miejskiego jest zakażona koronawirusem. Kobieta miała zakazić się koronawirusem. Dochodziły do nas głosy, iż pracownicy UM zostali poddani kwarantannie. Jak jest naprawdę? Sprawdziliśmy.

Kobieta pracująca w Urzędzie Miasta została zakażona koronawirusem. W Internecie krążą pogłoski, iż przez to pracownicy UM zostali poddani kwarantannie. Nasi czytelnicy przesyłali do nas również takie sygnały. Postanowiliśmy sprawdzić, jak jest naprawdę i w tym celu skontaktowaliśmy się z UM. Prezydent mówi jasno(...) 
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

Kamil Krukiewicz/opr. DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe