Przedwczesne zmartwienia

  • 28.05.2016, 22:17
  • Justyna Trąd

Podziel się:

Oceń:

Przedwczesne zmartwienia Justyna Trąd
Do naszej redakcji zgłosiła się Czytelniczka, która dopytywała o nieobecność Barbary Miazgi w kraju. Według jej informacji radna miała wyjechać do pracy.

– Radni powinni być do dyspozycji swoich mieszkańców, utrzymywać z nimi kontakt, a trudno coś takiego realizować jak się jest za oceanem – oburzyła się nasza Czytelniczka. Jak dodała, według jej informacji, radnej miało nie być w kraju przez minimum pół roku. – Czy wolno robić coś takiego w trakcie kadencji? Czy jest to zgodne z prawem? Może należałoby zrzec się mandatu i wtedy dopiero robić co się chce? – dopytywała, prosząc o wyjaśnienie sprawy.

Więcej w Korso nr 21/25.05.2016

Justyna Trąd

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe