KOLBUSZOWA. Wraca handel na "zielonym rynku". Co kupisz na targowisku przy Wolskiej?

  • 02.06.2020, 13:30 (aktualizacja 02.06.2020, 13:40)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Wraca handel na "zielonym rynku". Co kupisz na targowisku przy Wolskiej? Fot. Archiwum Korso
Decyzją burmistrza od przyszłego tygodnia, tzw. zielony rynek, zacznie działać na "starych zasadach". Z czym się trzeba liczyć?

Burmistrz informuje, że od 9 czerwca (wtorek) przywrócony zostaje handel na targowiskach na terenie gminy Kolbuszowa 

W myśl decyzji włodarza gminy przy ul. Zielonej sprzedawane będą produkty rolno-spożywcze, sadzonki warzyw, kwiatów i krzewów oraz drzew owocowych. Na ul.Wolskiej prowadzony handel będzie obejmował artykuły przemysłowe. Zakupy na plac targowym będzie można także zrobić w miejscowości Widełka. 

Należy pamiętać, że zgodnie z rozporządzeniem rady ministrów w sprawie wystąpienia stanu epidemii, trzeba będzie przestrzegać określonych zasad czy ograniczeń, jak i nakazów i zakazów. Do odwołania osoby przebywające w miejscu prowadzenia sprzedaży na straganie lub targowisku są zobowiązane nosić, podczas zakupu towarów lub usług, rękawiczki jednorazowe lub stosować środki do dezynfekcji rąk.

Trzeba pamiętać również o tym, że w obiektach handlowych i targowiskach, straganach nakłada się obowiązek zakrywania ust i nosa. Może to być przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki, czy też przyłbicy. 

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe