Karetki dalej błądzą

  • 05.03.2016, 22:30
  • Lidia Grabiec

Podziel się:

Oceń:

Karetki dalej błądzą archiwum
Chociaż dojazd do konkretnej posesji ułatwiają zamontowane przy krajowej „dziewiątce” tabliczki informacyjne, to zdarza się, że w dalszym ciągu trudno trafić pod dany adres. Dlaczego?

– Nie wiem z jakiego powodu, ale ludzie zapominają o powieszeniu na domach numerów, które ułatwiałyby trafienie pod właściwy adres. Co prawda są tabliczki informujące, jakie numery znajdują się przy danej drodze dojazdowej, ale często jeszcze osoby, które nie są stąd, mają problem z dotarciem do konkretnej osoby – zwracał nam uwagę mieszkaniec Kolbuszowej Górnej.

Więcej w Korso nr 9/02.03.2016

Lidia Grabiec

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe