Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Trześń 3:1 [ZDJĘCIA]

  • 08.07.2020, 14:13 (aktualizacja 08.07.2020, 22:32)
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Trześń 3:1 [ZDJĘCIA]
Zawodnicy Sokoła Kolbuszowa Dolna pokonali w meczu kontrolnym Czarnych Trześń.

Więcej o sytuacji w naszym klubie w aktualnym numerze Korso.

Marcin Jastrzębski

Zdjęcia (29)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe