Już dzisiaj mecz Sokoła Kolbuszowa Dolna ze Stalą Nowa Dęba

  • 08.07.2020, 15:23 (aktualizacja 08.07.2020, 15:29)
  • mj

Podziel się:

Oceń:

Już dzisiaj mecz Sokoła Kolbuszowa Dolna ze Stalą Nowa Dęba Fot. Marcin Jastrzębski Drużyna Sokoła rozegra dzisiaj spotkanie na obiekcie przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej.
Przed startem ligi Sokół zaliczy jeszcze trzy gry kontrolne. Pierwszy sparing już dzisiaj (8 lipca) na stadionie przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej.

Nasza drużyna zmierzy się Stalą Nowa Dęba. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Następnie 11 lipca sprawdzi się z Błękitnymi Ropczyce, a 18 lipca z rezerwami Resovii. Celem zespołu z Kolbuszowej Dolnej jest wejście do grupy mistrzowskiej rozgrywek (pierwsze 8 ekip).

W poprzednim tygodniu Wydział Gier Podkarpackiego ZPN-u podał terminarz rozgrywek rundy jesiennej. Sokół w pierwszej kolejce (25/26 lipca) ma powalczyć z rezerwami Stali Stalowa Wola. W drugiej kolejce (29 lipca, środa) kolbuszowska drużyna w roli gospodarza zmierzy się z Czarnymi Jasło.

Pierwsza runda zakończy się w drugi weekend listopada (14/15 listopada). Runda rewanżowa będzie podzielona na dwie grupy: mistrzowska (miejsca 1-8) walcząca o awans i spadkowa (9-22): walcząca o utrzymanie. Zdegradowanych ma zostać 6 drużyn. Kształt ligi może się jeszcze zmienić, bo nie jest pewne, czy z ligowej rywalizacji nie wycofają się Partyzant Targowiska i Stal II Stalowa Wola.

 

mj

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe