Dożynki 2020 gminy Kolbuszowa. Trzeba się spieszyć!

  • 09.07.2020, 20:02 (aktualizacja 09.07.2020, 20:36)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Dożynki 2020 gminy Kolbuszowa. Trzeba się spieszyć! Fot. Archiwum Korsao Ubiegłoroczne dożynki zorganizowano w Hucie Przedborskiej.
Jeszcze tylko do piątku włącznie (10 lipca) zespoły mogą się zgłaszać do udziału w tegorocznym święcie plonów.

Dożynki odbędą się 23 sierpnia w Porębach Kupieńskich.

- W ramach tegorocznego święta plonów pn. „II Lasowiackie Dożynki- Powrót do Tradycji” przeprowadzone zostaną konkursy na tradycyjny wieniec, chleb, śpiew i taniec przy wieńcu dożynkowym. Mogą w nich wziąć Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia, zespoły folklorystyczne oraz wszyscy miłośnicy tradycji regionu lasowiackiego

- informują pracownicy kolbuszowskiego magistratu

 

ZOBACZ TEŻ:  » Dożynki gminy Kolbuszowa 2019. Dużo zdjęć «

 


Zgłoszenia do konkursów oraz seminarium i warsztatów przyjmowane są do 10 lipca do godziny 16. Więcej informacji można znaleźć na stronie MDK. Warunkiem uczestnictwa w konkursach jest wzięcie udziału w seminarium i warsztatach artystycznych z zakresu śpiewu i tańca przy wieńcu dożynkowym. Zorganizowane zostaną one 1 sierpnia w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej w godzinach od 8 do 18.

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
JB
JB 10.07.2020, 18:42
Ludzie co Kolbuszowiaków obchodzą jakieś dożynania się ?

Pozostałe