Podkarpacie. Podwójna kradzież w drogerii i dodatkowe zarzuty

  • 15.07.2020, 08:48 (aktualizacja 15.07.2020, 15:26)
  • wz

Podziel się:

Oceń:

Podkarpacie. Podwójna kradzież w drogerii i dodatkowe zarzuty Fot. Archiwum Korso Jeden ze sprawców prócz kradzieży, otrzymał zarzut posiadania narkotyków i znieważenia funkcjonariuszy.
20-letni mężczyzna w tym samym dniu okradał jeden sklep dwa razy. Ochroniarze przyłapali go, kiedy po raz drugi z kolegą zabierali kosmetyki o wartości ponad 2 tysięcy złotych.

Drogeria przy ul. Piłsudskiego w Rzeszowie w poniedziałek (13 lipca) zawiadomiła policję o kradzieży. Ochrona złapała dwóch mężczyzn kradnących kosmetyki. Sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Jeden z winowajców zachowywał się agresywnie i obrażał funkcjonariuszy policji.


Jak się później okazało podczas zbierania materiałów dowodowych, jeden z winowajców okradał sklep dwa razy. Było to na godzinę przed zatrzymaniem.  Wtedy obydwu mężczyzn rozglądało się po sklepie i oglądali kosmetyki. Nieco później pracownicy ochrony zauważyli brak produktów na półkach. Dodatkowo pierwsza kradzież została zarejestrowana przez sklepowy monitoring.
Kiedy mężczyzna wrócił do drogerii z kolegą, ochrona złapała obydwu sprawców i przekazali ich policji.

 

Wszczęto postępowanie i przeszukano mieszkanie jednego z podejrzanych. Tam funkcjonariusze znaleźli niewielką ilość narkotyków
Ostatecznie jeden ze sprawców otrzymał trzy zarzuty: kradzież, znieważenie policjanta i posiadanie narkotyków. Drugi mężczyzna odpowie za kradzież.

wz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe