Reklama

Reklama

Czy dojdzie do protestu w Cmolasie?

Opublikowano: 18 października 2020 10:59
Autor: bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jak poinformował nas jeden z Czytelników, na terenie miejscowości pojawiły się "drobne ogłoszenia". Czego dotyczą?

Reklama

Jak mówi mężczyzna w rozmowie z Korso, ktoś zachęca mieszkańców gminy Cmolas do protestu. Ma to związek z podwyżką śmieci. 

- Będzie kolejna podwyżka cen za wywóz śmieci. Przez złą umowę zapłacimy wszyscy. Zachęcamy do protestów przed urzędem gminy - ma brzmieć treść komunikatu. 

Rzecz w tym, że nie ma godziny, a nawet daty, kiedy protest miałby się odbyć. 


ZOBACZ TAKŻE: Ciało księdza zostanie złożone na cmentarzu w Cmolasie


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.