Reklama

Reklama

Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu półrocznego kotka

Opublikowano: 15 grudnia 2018 17:11
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci

Reklama

- Wczoraj około godziny 15-19 zaginął mały czarny półroczny kotek w Weryni (okolice przystanku na górze w stronę Klapowki) - pisze pani Joanna. -- Wydaje mi się, że ktoś mógł go zabrać, bo nigdy nie oddalał się zbyt daleko od domu - przypuszcza młoda kobieta. 

Osoby, które rozpoznają kotka ze zdjęcia, proszone są o kontakt pod nr tel: 517 786 995.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.