Reklama

Reklama

CZYTELNIK: Już dawno powinien powstać na naszym osiedlu

Opublikowano: 27 lipca 2019 09:58
Autor: ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W ostatnim czasie dostaliśmy sygnał od jednego z naszych Czytelników. Nakreślił on sprawę, której rozwiązania nie mogą doczekać się mieszkańcy jednego z osiedli w Kolbuszowej.

Reklama

Jak pisze pan Jan, osobom mieszkającym przy ul. Jana Pawła i Partyzantów doskwiera brak bankomatu. Czytelnik zwraca uwagę na to, iż mieszkająca tam spora część mieszkańców miasta jest pozbawiona szybkiego podjęcia gotówki. 

Jako przykład podaje on inne miejsca w mieście, gdzie dostęp do bankomatu nie stanowi większego problemu. Pan Jan na podsumowanie dodał, że mieszkańcy, jak i on sam, chcieliby, aby któryś z banków zauważył tę wyrwę w mieście na mapie bankomatów i ją uzupełnił. Mężczyzna podpowiada, że okolice Intermarche, pływalni czy Delikatesów Centrum byłyby optymalną lokalizacją. Nie wszędzie da się przecież zapłacić kartą płatniczą. 

W ubiegłym roku na terenie gmin wiejskich uruchomiono dwa bankomaty: w Niwiskch przy urzędzie gminy a także w Cmolasie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.