Reklama

Reklama

DEBATA WYBORCZA KORSO: Kolbuszowska porodówka

Opublikowano: 4 października 2019 13:53
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Temat zlikwidowanego oddziału ginekologiczno-położniczo-noworodkowego pojawił się podczas naszej wczorajszej (3 października) debaty wyborczej.

Reklama

Kandydatów ubiegających się o mandat posła, zapytaliśmy o to, czy ich zdaniem likwidacja porodówki była dobrą decyzją i czy widzą szanse i możliwości na przywrócenie oddziału ginekologiczno-położniczego w kolbuszowskiej lecznicy?

Odpowiadali w kolejności: Zbigniew Chmielowiec, Dorota Koczur, Teresa Lubera i Tomasz Buczek. CZYTAJ TEŻ: Argumenty, obietnice i ostre słowa - debata wyborcza Korso za nami |WIDEO|
CZYTAJ TEŻ: Marsz w obronie porodówki |WIDEO|

CZYTAJ TEŻ: Cmolascy radni umyli ręce w sprawie porodówki 
CZYTAJ TEŻ: Koniec porodówki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.