Reklama

Reklama

Dzikowiec "stolicą" więc ceny dużo wyższe

Opublikowano: 11 marca 2020 08:00
Autor: bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Radni podjęli decyzję o sprzedaży działek w Wilczej Woli. Jerzy Sito, radny z Dzikowca, pyta, dlaczego działki w Dzikowcu są dużo droższe od tych w Wilczej Woli.

Reklama

Samorządowiec dopytywał, czym rzeczoznawca sugerował się, wyceniając działki. Jak tłumaczył radny, w Dzikowcu za miejsce pod budowę domu trzeba zapłacić znacznie więcej niż w Wilczej Woli.

Jak zgodnie stwierdziło kilkoro z samorządowców, Dzikowiec to stolica gminy, stąd wyższe ceny działek. - W Dzikowcu trzeba dać 42 tys. zł brutto, plus inne koszty. Nie ma ani kanalizacji, ani jednej studzienki, nie ma wody, no z prądem to nie ma problemu - mówił Sito na obradach ostatniej komisji. - Ja nie mam pretensji do wójta, tylko za pośrednictwem wójta do tego rzeczoznawcy, który wyceniał te działki. Bo zamiast zachęcać to wręcz odwrotnie - dodał rajca.

Radni dodatkowo stwierdzili, że Dzikowiec leży bliżej miasta i ma inną klasę gleby. Dzikowiecki urząd ogłosił już nieograniczony przetarg na sprzedaż nieruchomości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 9 miesięcy temu | ocena +2 / -0

  bob

  Co ma wspolnego klasa gleby z dzialka budowlana ...bez sensu. Moze to ze bedzie mu szybciej trawa rosla na trawniku .

 • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  ochucki

  Ja płaciłem po 4,5 tys/ar w 2014

 • 9 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  N.N

  Uzytki gruntowe duzego wpływu na cene nie maja bo jak ktos nie jest rolnikiem po wybudowaniu budynku bedzie płacił podatek od nieruchomosci

 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  Czytelnik

  W Wilczej Woli też są działki na sprzedaż po 42 tys. brutto pastwisko IV/V klasa i też cena nie zachwyca.