Reklama

Reklama

Dziury, nierówności i wystające garby - ulice Bora Komorowskiego i Jagiellońska w Kolbuszowej aż proszą się o remont

Opublikowano: 18 maja 2018 20:30
Autor: Lidia Wyzga

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W tej sprawie na ostatniej sesji (26 kwietnia) interweniował Grzegorz Partyka.

Reklama

- W tamtym roku rozmawiałem z panią kierownik Lis, że na ulicy Bora Komorowskiego są wystające garby. Niestety, przez rok czasu one się nie zmniejszyły, ale wręcz powiększyły - mówił samorządowiec i apelował: - Chciałbym, mimo wszystko, aby w tym roku w końcu zostały usunięte.

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, przyznał, że gmina systematycznie poprawia stan nawierzchni ulic na terenie całego miasta. Zaznaczył, że już po świętach wielkanocnych ruszył remont dróg żwirowych. Został też rozpisany przetarg na ulice o nawierzchni utwardzonej.

- Niemniej jednak chcę zaznaczyć, że ulice, które przylegają jako boczne do ulicy Bora Komorowskiego i które mają nawierzchnię asfaltową, tam cudów nie zrobimy - podkreślił burmistrz. - Cały ten obszar będzie poddany przebudowie kanalizacji, a więc zrobimy tam tylko niezbędny, minimalny remont - dodał.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.