Reklama

Reklama

GMINA DZIKOWIEC. Tak będą otwarte obiekty sportowe

Opublikowano: 9 maja 2020 22:23
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Urzędnicy poinformowali o godzinach, w jakich będą dostępne boiska oraz kort tenisowy znajdujące się na terenie gminy.

Reklama

  • Wilcza Wola - od poniedziałku do niedzieli od godziny 14 do 16
  • Dzikowiec - od poniedziałku do piątku w godz. od 00 do 20, w soboty od godz. od 10 do 14, w niedziele w godz. od 12 do 16
  • Kopcie - od poniedziałku do niedzieli od godziny 14 do 16
  • Mechowiec - od poniedziałku do soboty od godziny 17 do 19, w niedziele od godziny 15 do 17
  • Spie -  od poniedziałku do czwartku w godzinach od 17 do 19 a w piątek od 18 do 21

 
Na boisku w jednym czasie przebywać może, w przypadku:

  • boiska do piłki nożnej – 6 osób
  • boiska poliuretanowego – 6 osób
  • kortu tenisowego – 4 osoby


Urzędnicy przypominają, że obowiązuje zasłanianie twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy), Należy dezynfekować ręce, wchodząc i opuszczając obiekt sportowy, a także sprzęt terningowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.