Reklama

Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. - Czy przesunięty zostanie termin płatności podatku?

Opublikowano: 16 marca 2020 14:22
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci To pytanie, które coraz częściej zadają internauci. Termin płatności pierwszej raty ustalony był na 15 marca.

Reklama

- Nie wszyscy mają możliwość zapłacić za podatek przelewem. Sporo ludzi, zawłaszcza starszych, od zawsze płaciło gotówką. Teraz rekomenduje się niewychodzenie z domów, więc jak mają to zrobić? Czy będzie zgoda na przesunięcie terminu płatności? - zastanawia się mieszkanka Kolbuszowej. 

Sekretarz Krzysztof Matejek wyjaśnia, że nie jest to taka prosta sprawa. Powód? Terminy płatności podatku są ustalone odgórnie (ustawowo), a nie przez pracowników urzędu. Jak powiedział sekretarz gminy Kolbuszowa, Regionalna Izba Obrachunkowa (potocznie zwana strażnikiem finansów samorządu) nie ma jeszcze na ten temat wytycznych z ministerstwa.

- Na tę chwilę tego terminu nie przesuwamy. Jeżeli tylko pojawią się tylko jakieś wytyczne, które by nam na to pozwoliły, to jak najbardziej z takiej możliwości skorzystamy - dodaje przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej.

Dodajmy, że od 17 marca kasy urzędu zostają zamknięte do odwołania. Urzędnicy zachęcają do korzystania z płatności przez internet. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 8 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Xxx

    Jak zwykle zacofana Kolbuszowa