Reklama

Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Place zabaw zamknięte

Opublikowano: 19 marca 2020 21:18
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wszystkie place zabaw oraz urządzenia rekreacyjne na wolnym powietrzu w gminie Kolbuszowa zostają zamknięte do odwołania - poinformował dzisiaj (19 marca) Urząd Miejski w Kolbuszowej.

Reklama

Jak wyjaśniają urzędnicy, taką decyzję podjęto w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego

- Prosimy o odpowiedzialne zachowanie i niekorzystanie urządzeń plenerowych, które mogą być potencjalnymi źródłami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 - apelują przedstawiciele magistratu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 8 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    :o

    Weź wytłumacz to dziecku.