Reklama

Reklama

Gmina Kolbuszowa. Radny interweniuje w sprawie ulicy Narutowicza

Opublikowano: 22 sierpnia 2019 07:30
Autor: Anna Pocałuń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jeden z radych w ostatnim czasie zainteresował się ul. Narutowicza. O co samorządowiec prosił szefa gminy?

Reklama

Józef Fryc swoją prośbę skierował do Jana Zuby, burmistrza Kolbuszowej. W swojej interpelacji opisał sytuację na ul. Narutowicza, gdzie rośliny zajęły już cały chodnik wzdłuż cmentarza i zaczynają przechodzić na jezdnię. Jak pisał radny na początku sierpnia, obecny wtedy stan uniemożliwiał całkowicie korzystanie z chodnika dla pieszych. Radny prosił o interwencję u właściciela obiektu. Jak zaznaczył radny, swoją interpelację napisał w imieniu mieszkańców. 

Odpowiedź, jaką uzyskał Fryc, została napisana przez Grzegorza Dzimierę, komendanta straży miejskiej w Kolbuszowej. Jak wyjaśnił Dzimiera, zgodnie z obowiązującymi procedurami skierowano pismo do właściciela obiektu. Osobie zajmującej się cmentarzem miała zostać zwrócona uwaga na konieczność usunięcia krzewów, które powodują utrudnienia. Zaznaczono także, aby na bieżąco je przycinać i nie dopuszczać do przerastania gałęzi na drugą stronę ogrodzenia. - Wzięto również pod uwagę możliwość ich całkowitego usunięcia - nadmienił Grzegorz Dzimiera, komendant straży miejskiej.  

W podsumowaniu warto zaznaczyć, że tak szybko jak interpelacja radnego z Kolbuszowej trafiła na biurko szefa gminy, tak szybko chodnik z niesfornej roślinności został uprzątnięty. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.