Reklama

Reklama

GMINA NIWISKA. Radny Łukasz Stęga upomina się o oznaczenie

Opublikowano: 19 listopada 2019 07:30
Autor: ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Przedstawiciel lokalnej władzy zaczął swoje wystąpienie na jednej z sesji od pochwały. Dotyczyła ona poprawienia oznakowanie na skrzyżowania dróg powiatowych w centrum Niwisk, tuż obok urzędu gminy.

Reklama

Radny Stęga wyjaśnił, że widzi jeszcze taką konieczność na jednej z dróg. Zgłosił on prośbę mieszkańców o podobne rozwiązanie na trakcie opodal kościoła parafii św. Mikołaja w Niwiskach. Jak zaznaczył, zostało tam wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h. 

- Jednak jest taka prośba od mieszkańców, żeby zastanowić się nad uzupełnieniem oznakowania na tym skrzyżowaniu - wyjaśnił radny Łukasz Stęga. Chodzi o uzupełnienie oznakowanie poziome namalowane na jezdni. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Kowalczyk

  Lustracje w Niwiskach zrobić i wyrzucić ten Nepotyzm. Siedzo i pierdzo w stołki.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  siwak

  już myślałem ze stara sie o odznaczenie

  • rok temu | ocena +1 / -0

   Jozek

   Tak tak on przynajmniej zabiera głos na sesji, próbuje coś zrobić. Panie Łukaszu na wójta ? Dość już tych ....każdy z gminy wie o co chodzi.