Reklama

Reklama

Jutro święto pszczół. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej przygotowało sporo atrakcji

Opublikowano: 7 sierpnia 2019 20:30
Autor: df

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W czwartek, 8 sierpnia, w całej Polsce obchodzone jest święto pszczół.

Reklama

Od godz. 10 do 15 w Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej będzie można zagrać w grę terenową. Udział w niej można brać indywidualnie bądź drużynowo. Od godz. 11 do 14 będzie można wziąć udział w spotkaniu z pszczelarzem – poznać podstawowy sprzęt pszczelarski, wykonać świecę z węzy i odlewaną z formy. Dodatkową atrakcją będzie możliwość obserwowania pracy pszczół w ulu pokazowym oraz odwirowania i degustacji miodu prosto z plastra.  Atrakcje te zapewnią pszczelarze z pasieki "Maciejka" z Mielca.

 Wstęp do skansenu: bilet normalny – 10 zł, bilet ulgowy 7 zł, bilet rodzinny – 28 zł, dzieci do 7. roku życia – bezpłatnie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.