Reklama

Reklama

Klub radnych chce rozliczyć kolbuszowski magistrat

Opublikowano: 16 listopada 2019 13:00
Autor: ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Pismo w tej sprawie trafiło już na biurko burmistrza Jana Zuby.

Reklama

W imieniu klubu radny "Samorząd to wspólna sprawa" Józef Fryc zwrócił się z prośbą do burmistrza Kolbuszowej, o podanie wykazu inwestycji. Samorządowcy chcą wiedzieć, na ile z nich jest już gotowa dokumentacja wraz z wydanymi pozwoleniami na budowę.

Chcą wiedzieć

Radnych interesuje wszystko, chcą w odpowiedzi usłyszeć o przedsięwzięciach kanalizacyjnych, drogowych z uwzględnieniem budowy chodników, oświetlenia na terenie gminy Kolbuszowa i innych, które oczekują na realizację. 

- Jakie są powody, dla których inwestycje, które posiadają wydane zezwolenie na budowę od dłuższego czasu nie są wprowadzane do kolejnych budżetów gminy, jeśli takie występują - czytamy w petycji klubu radnych. Samorządowcy oczekują, że w odpowiedzi pojawią się daty, w których wspomniane inwestycje uzyskały po raz pierwszy zezwolenie na budowę. 

Po co?

Odpowiedź szefa gminy pomoże radnym klubu "Samorząd to wspólna sprawa" w ocenieniu przedstawionego prowizorium budżetowego na rok 2020. Samorządowcy są również ciekawi, ile pieniędzy wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej z Urzędu Skarbowego z tytułu płaconych podatków. 

- Proszę o podanie ich z uwzględnieniem tytułu, jakiego dotyczą za 2018 rok i pierwsze półrocze 2019 roku - wyjaśnia Józef Fryc. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    nik

    żeby innych rozliczać, to njapierw trzeba sie samemu rozliczyć i być czystym i w porządku wobec prawa i ludzi

  • rok temu | ocena +1 / -0

    Haha

    Haha kiedyś tak porozliczali, że ABW i CBA przyjechało xD