Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Bezużyteczne i szpecące rynek

Opublikowano: 29 marca 2019 06:27
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Radny Józef Fryc po raz kolejny pisze do Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Tym razem w sprawie tablic znajdujących się w centrum miasta.

Reklama

W swoim piśmie skierowanym do magistratu samorządowiec odnosi się do dwóch tablic ustawionych na płycie rynku, w pobliżu infomatu. Radny prosi o uaktualnienie znajdującej się na nich treści, aby mogły spełniać swoją rolę. - W tej chwili są one bezużyteczne i szpecą rynek kolbuszowski - stwierdza radny Fryc. 

Na wypłowiałe tablice zwracał uwagę również nasz Czytelnik. Na jednej z nich mamy plan miasta, a na drugiej szlaki rowerowe. - No co to stoi, jak nic nie wnosi? Wszystko wyblakło. W takim stanie ani to ładne, ani potrzebne - stwierdził mężczyzna. 

Do interpelacji radnego urząd jeszcze się nie odniósł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Kiler

  Ja nie wiem z czego sa te urzedniki w kolbuszowej

 • 2 lata temu | ocena +8 / -0

  Piękne

  Największa ozdoba miasta plakat reklamowy bezradnego Fryca zniknął może dwa tygodnie temu z ulicy Rzeszowskiej jak już nawet psy nie chciały na niego sikać.Nagle taki wrażliwy na piękno miasta sie zrobił.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   Hej

   Dobre