Reklama

Reklama

KOLBUSZOWA. Burmistrz zawiesza spotkania z mieszkańcami

Opublikowano: 13 marca 2020 09:17
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci - Ze względów bezpieczeństwa burmistrz Kolbuszowej zawiesza do odwołania wtorkowe przyjmowanie stron - poinformował kolbuszowski magistrat.

Reklama

Mowa o wyznaczonych raz w tygodniu (wspomniany wtorek) czterech godzinach dla mieszkańców. Od 8 do 12, osoby, które chciały bezpośrednio porozmawiać z szefem gminy Kolbuszowa, miały taką możliwość. Teraz urząd zachęca do kontaktu telefonicznego (17 22 71 333) lub mailowego ([email protected]). 

- Informujemy również, że przy drzwiach wejściowych zostały umieszczone dozowniki z płynem dezynfekującym. Prosimy petentów o korzystanie ze środków dezynfekujących i przestrzeganie zasad higieny - czytamy na stronie miasta. 

Wspomnianych petentów, zwykle o tej porze roku jest więcej. Powodem jest zbliżający się termin płatności pierwszej raty podatku - 15 marca. Również do 15 należy uiścić opłatę za śmieci. 

Urzędnicy zachęcają do korzystania z płatności elektronicznej. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.