Reklama

Reklama

KOLBUSZOWA. Festiwal z szantami

Opublikowano: 8 listopada 2019 22:51
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Już po raz jedenasty Kolbuszowski Klub Turystyczny organizuje Kolbuszowski Festiwal Turystyczny. W tym roku odbędzie się on 22 i 23 listopada w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej.

Reklama

W ramach tego wydarzenia odbędzie się IX Przegląd Piosenki Turystycznej oraz część podróżnicza. 

- Będziemy podróżować m.in. przez Afrykę i Azję, a w podróż zabiorą nas Piotr Pyrcz, Daniel Jakubowski i Kamila Kielar, zdobywczyni podróżniczego Kolosa w 2018 roku - mówi Paweł Michno, prezes KKT "Salamandra". 

Przegląd Piosenki Turystycznej skierowany jest do młodych uczestników z terenu województwa podkarpackiego. Organizatorzy zapraszają do wspólnego turystycznego śpiewania zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

- Zgłoszenia do przeglądu przyjmujemy do 20 listopada - dodaje przedstawiciel klubu. Regulamin dostępny jest na stronach internetowych: salamandraturystyka.blogspot.com, sp2.kolbuszowa.pl oraz na stronie KKT "Salamandra" na Facebooku. 

Po przeglądzie obędzie się koncert zespołu Old Marinners (muzyka szantowa). Wstęp na cały festiwal jest bezpłatny. 

Organizatorami tego wydarzenia są: Kolbuszowski Klub Turystyczny "Salamandra", Hufiec ZHP Kolbuszowa im. Janka Bytnara, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy współudziale Urzędu Miasta Kolbuszowa, Regionalnej Fundacji Rozwoju "Serce" i Nadleśnictwa Kolbuszowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.