Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Planowany jest remont parkingu przy Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej

Opublikowano: 6 sierpnia 2018 14:30
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Czy kolbuszowski urząd miasta doczeka się nowej wersji parkingu? Niedawno ogłoszono zamówienie na wykonanie prac i poszukiwany jest wykonawca.

Reklama

 

Teren przeznaczony do zmiany od lat jest wykorzystywany jako "dziki" parking, ponieważ parking położony bezpośrednio przy urzędzie nie jest wystarczająco pojemny. Zamówienie obejmuje wykonanie robót ziemnych, w tym wykonanie odwodnienia, podbudowę miejsc parkingowych oraz wykonanie jezdni manewrowej. Nawierzchnia ma być zrobiona z kostki betonowej. Jak wynika z dokumentacji projektowej, powstaną łącznie 34 miejsca parkingowe, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.
W przypadku znalezienia wykonawcy koniec robót szacuje się na 10 października tego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.