Reklama

Reklama

Kolbuszowa. Przebudowa ulicy 11 Listopada dobiega końca. Znaki są ignorowane przez kierowców lub... znikają

Opublikowano: 30 sierpnia 2018 10:42
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Znikające nocą znaki drogowe i nagminnie popełniane wykroczenia - przebudowa ulicy 11 Listopada dobiega końca.

Reklama

Do 31 sierpnia wykonawca ma czas, aby zakończyć realizowaną od kilku miesięcy jedną ze sztandarowych inwestycji gminy Kolbuszowa. Przebudowa ul. 11 Listopada pochłonie ponad 1,2 mln zł.

Na drodze cały czas obowiązuje ruch jednokierunkowy - od krajowej "dziewiątki" w stronę dworca, o czym często zapominają kierowcy wyjeżdżający z bocznych parkingów.

Strażnicy patrzą

W pilnowanie porządku zaangażowała się także Straż Miejska w Kolbuszowej. - Po tym jak ciężki sprzęt został usunięty z ulicy, kierowcy ośmielili się bardziej i nie przestrzegają znaków - przyznaje komendant Grzegorz Dzimiera i zapewnia, że również strażnicy będą pilnować porządku na przebudowywanej drodze.

Wjazd na ul. 11 Listopada od ul. Ruczki może kosztować do 500 zł i 5 punktów karnych. Z kolei wyjazd z parkingu pod prąd - 250 zł.

Co później?

Jak będzie odbywał się ruch po oddaniu inwestycji? O to dopytywali mieszkańcy.

- Czy obecne oznakowanie będzie również po remoncie? Jeśli tak, to tragedia. Czas dojazdu samochodem spod stacji do rynku to nawet 40 minut! Spod stacji pod sklep Orzech podobnie - zwraca uwagę Jolanta.

Elżbieta Lis z Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej zapowiada, że ruch dwukierunkowy ma wrócić na przebudowaną ulicę początkiem września.

Jak się okazuje, w przypadku tej inwestycji, nie tylko jazda pod prąd jest problemem. Wykonawca nie krył zaskoczenia, kiedy z drogi, po nocy, znikały znaki drogowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.