Reklama

Reklama

KOLBUSZOWA. Weź rower do starostwa. Po co?

Opublikowano: 6 lipca 2019 20:11
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Seniorzy z powiatu kolbuszowskiego będą mogli wziąć udział w darmowych zajęciach i wykonać za darmo przegląd techniczny roweru. To nie wszystko.

Reklama

- Zapraszamy seniorów z naszego powiatu na spotkanie z policjantami i ekspertami ruchu drogowego, które odbędzie się w środę (10 lipca) o godz. 9, w sali nr 220 Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej - mówi Barbara Żarkowska z promocji powiatu. - Porozmawiamy na tematy bezpieczeństwa na kolbuszowskich drogach i zagrożeń tam występujących - dodaje przedstawicielka starostwa. 

Serwis i nie tylko 

Organizatorzy zachęcają uczestników akcji do tego, aby przyjechali oni rowerem. Jednoślad będzie można zostawić w serwisie rowerowym, gdzie wykonany zostanie bezpłatny, podstawowy przegląd techniczny roweru. Na tym nie koniec. 

Jednoślad zostanie również doposażony w elementy wyposażenia obowiązkowego, związane z bezpieczeństwem. Seniorzy również nic za to nie zapłacą. 

Będą uświadamiać 

Po co to wszystko? - Celem akcji jest uświadamianie kierowcom, rowerzystom i pieszym w wieku 60+, jak zgodnie z zasadami m.in. prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze - mówi Barbara Żarkowska. 

Seniorzy mają także dowiedzieć się, w jaki sposób stosować elementy odblaskowe i dlaczego są one tak ważne. Prowadzący zajęcia będą chcieli również uświadomić seniorów, jak sprawność psychofizyczna, która z wiekiem jest coraz słabsza, ma wpływ na zdolność kierowania samochodem, rowerem, ale również na korzystanie z drogi jako pieszy. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.