Reklama

Reklama

KOLBUSZOWA. Zgoda radnych miejskich na niepłacenie

Opublikowano: 29 marca 2020 12:12
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Kolbuszowscy samorządowcy zatwierdzili na ostatniej sesji (20 marca) zarządzenie burmistrza Kolbuszowej. Dotyczy ono płatnej strefy parkowania w centrum miasta.

Reklama

Zgodnie z decyzją burmistrza Jana Zuby, od 16 marca zawieszony został nakaz uiszczania opłat za parkowanie na Placu Wolności.

W efekcie wyeliminowała ona konieczność bezpośredniego kontaktu kierowców z parkomatami, zaś kontrolerów zwolniła z obowiązku nadzoru nad strefą. Powodem takiej decyzji jest sytuacja kryzysowa spowodowana koronawirusem. 

Zarządzenie burmistrza zatwierdzili uchwałą radni miejscy, którzy byli w tym temacie jednomyślni. 

Obowiązek opłaty za miejsce parkingowe obowiązuje w centrum Kolbuszowej od 18 listopada 2019 roku. W godz. od 9 do 17 w dni robocze kierowcy płacili za miejsce na rynku 1 zł za godzinę. W sobotę, niedzielę i święta płatność za miejsca parkingowe nie obowiązywała.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.