Reklama

Reklama

Kulturalny ołtarz polowy

Opublikowano: 9 października 2016 05:00
Autor: lg

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W gminie Cmolas powstanie drugi ołtarz polowy. Po sanktuarium w Cmolasie, o taką inwestycję stara się proboszcz parafii w Ostrowach Tuszowskich.

Reklama

O pomyśle ks. Ryszarda Madeja, proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowach Tuszowskich, Eugeniusz Galek poinformował radnych na ostatniej sesji (8 września). Duchowny zwrócił się do gminy z prośbą o sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu obok kościoła parafialnego w celu budowy ołtarza polowego i remontu świątyni. Obiekt miałby się znajdować niedaleko kościoła, na skraju lasu, na placu przylegającym do działki kościelnej. – Chociaż inwestorem jest parafia Ostrowy Tuszowskie na czele z proboszczem, to ja też byłem przy rozmowach na temat koncepcji tej inwestycji – powiedział nam Eugeniusz Galek i zaznaczył: - W planach jest ołtarz polowy, który ma jeszcze służyć tak zwanej kulturze.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.