Reklama

Reklama

MAJDAN KRÓLEWSKI. W lipcu powalczą o puchar wójta

Opublikowano: 30 czerwca 2019 09:03
Autor: Dominika Flak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W niedzielę (7 lipca) odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Majdan Królewski.

Reklama

Chętni do wzięcia udziału w zawodach muszą zgłosić swoje (11-osobowe) drużyny piłkarskie do wtorku, 2 lipca. Zapisów do turnieju można dokonać osobiście w urzędzie gminy lub telefonicznie pod numerem 15 847 10 73 (wew. 50).

O tym, kto z kim i w jakiej kolejności zagra, zdecyduje czwartkowe (4 lipca) losowanie drużyn.

Rozgrywki piłkarskie odbywać będą się systemem 2 x 15 min. Mecze rozgrywane będą na stadionie sportowym "Korona" przy ulicy Bachnat 3 w Majdanie Królewskim od godz. 12.30. Organizatorami turnieju są: wójt gminy, Gminny Ośrodek Kultury i Klub Sportowy "Korona" Majdan Królewski.

W ubiegłym roku w turnieju wzięło udział dziewięć zespołów. Zwycięski puchar wzniosła wtedy ku górze drużyna z Krzątki. W regulaminowym czasie meczu finałowego drużyna z Krzątki zremisowała z zespołem z Brzostowej Góry wynikiem 0:0. O losach pucharu zdecydowała seria rzutów karnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.