Reklama

Reklama

Marszałek Podkarpacia zakażony koronawirusem

Opublikowano: 23 października 2020 09:27
Autor: bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dziś (piątek, 23 października) otrzymaliśmy informację, o tym, że Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego został zakażony koronawirusem.

Reklama

Z uwagi na kontakt z osobą zakażoną, marszałek Władysław Ortyl, wykonał test na obecność koronawirusa.

- Niestety jego wynik był pozytywny. Prosimy o respektowanie wszystkich zaleceń związanych z pandemią koronawirusa. Utrzymajmy dystans, dezynfekujmy ręce i nośmy maseczki, a jeśli to możliwe zostańmy w domach

- napisał dziś rano Tomasz Lejko, rzecznik prasowego urzędu marszałkowskiego.

Marszałek czuje się dobrze i jest na kwarantannie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.