Reklama

Reklama

Mąż zmarłej 27-latki zakażonej koronawirusem podaje szpital do prokuratury

Opublikowano: 26 marca 2020 15:51
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci 27-latka hospitalizowana w szpitalu zakaźnym w Łańcucie miała być jedną z pierwszych ofiar śmiertelnych koronawirusa. Później Ministerstwo Zdrowia wystosowało sprostowanie, w którym oświadczono, iż przyczyną zgonu była sepsa. Mąż kobiety nie może pogodzić się z jej stratą - składa zawiadomienie do prokuratury.

Reklama

Mąż 27-latki złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa, a konkretniej - o tzw. błąd medyczny. Kobieta trafiła do szpitala w Nisku, gdzie przeszła poród rozwiązany cesarskim cięciem. Siedem dni po narodzinach dziecka, 27-latka trafiła do(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.