Reklama

Reklama

Mężczyzna zakłóca ciszę i porządek w Raniżowie. Radna interweniuje

Opublikowano: 17 lipca 2019 11:30
Autor: df

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci - Coś koniecznie trzeba zdziałać w tym temacie - apelowała Barbara Miazga.

Reklama

- Panie wójcie, chciałabym zapytać, czy gmina ma jakieś narzędzia, żeby uspokoić pewnego pana, który zakłóca od rana do wieczora, siedem dni w tygodniu, ciszę w parku i centrum Raniżowa - wyjaśniła Barbara Miazga, radna z Raniżowa.

- To nie może tak zostać, ponieważ dzieci, które przychodzą na plac z rodzicami czy na zakupy, czy na lody, boją się - stwierdziła i dodała: - Coś koniecznie trzeba zdziałać w tym temacie.

Chcą współpracy

Głos zabrał wywołany przez radną do odpowiedzi wójt. Jak zauważył, problem, o którym wspomniała radna, rzeczywiście istnieje. - Liczymy na współpracę z policją i myślę, że tylko to nam zostało - powiedział.

- Nawet dziś była taka sytuacja, pełen park dzieci i człowiek, który między nimi meandruje - stwierdził i dodał, że rozumie obawy mieszkańców.

Policja na miejscu

Dodał jednak, że nie zawsze gmina ma możliwość zgłosić takie zakłócanie porządku policji. Dlaczego?

- Tylko czasem jest tak, że nie ma policjantów na miejscu, bo pracują gdzieś  w terenie i nie mamy wtedy możliwości się czym podeprzeć - wyjaśnił. - Nie wyślę też na pewno pracownika (z urzędu gminy - przyp. red.), żeby się z nim mocował, bo nie jest to możliwe jakby, ale gdy tylko jest policja na miejscu, to korzystamy z możliwości, żeby działać w tym kierunku - dodał.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -0

    DDT

    ***enie

  • rok temu | ocena +2 / -0

    Ja

    Komandos? z posuch