Reklama

Reklama

Na zebraniu obecni byli wszyscy włodarze gmin z powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: 21 lutego 2019 21:00
Autor: Bartosz Posłuszny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W środę, 13 lutego, w starostwie powiatowym w Kolbuszowej odbył się konwent wójtów, burmistrza Kolbuszowej oraz starosty kolbuszowskiego.

Reklama

Zabrakło jedynie Władysława Grądziela, wójta gminy Raniżów, którego zastępował Marek Margański, sekretarz gminy.

Przedstawiciele samorządów zadeklarowali się pomóc Komendzie Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Łącznie na zakup samochodu dla kolbuszowskiej policji chcą dołożyć ponad 40 tys. zł. O tym piszemy na stronie 7.

Ponadto przedstawiciele wszystkich gmin chcą podjąć współpracę z Fundacją SOS Życie, która między innymi pomaga kobietom w leczeniu raka piersi i raka szyjki macicy. O tym piszemy na stronie 11.

Spotkania wójtów, burmistrza i starosty kolbuszowskiego są organizowane kilka razy w roku, w zależności od potrzeb. Omawiane są na nich wspólne sprawy dotyczące wszystkich gmin powiatu kolbuszowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -1

    Mieszkaniec

    Widzę tu naszą panią wójt jest najlepsza żłobki przedszkola hale sportowe drogi światłowody powinna być wyróżniona.Zgadnijcie kto to? Korso przeprowadzacie z Nią wywiad będziecie mieli dobry materiał.