Reklama

Reklama

Nasza Czytelniczka poszukuje swojego kota Luisa

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 11:32
Autor: Dominika Garbacka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Z prośbą o udostępnienie zdjęcia zwróciła się do nas Czytelniczka Lidia.

Reklama

- Zaginął kocurek Luis. Okolice Kolbuszowa Dolna, byłe Tesco, ul. Tarnobrzeska. Kot jest młody i wykastrowany. Gdyby ktoś go znalazł lub widział, proszę o kontakt pod numerem telefonu:  881 436 869. Bardzo za nim tęsknimy, a najbardziej dzieci -  czytamy w wiadomości. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.