Reklama

Reklama

Od poniedziałku, 14 stycznia, nastąpi zmiana godzin pracy Urzędu Gminy w Dzikowcu

Opublikowano: 11 stycznia 2019 10:07
Autor: Bartosz Posłuszny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci - Wychodzimy w ten sposób naprzeciw potrzebom mieszkańców - informuje Józef Tęcza, wójt gminy Dzikowiec.

Reklama

Urząd będzie czynny dłużej w każdy poniedziałek. Sprawy będzie można załatwiać od godz. 8.30 do godz. 16.30. - Ułatwi to możliwość załatwiania spraw przede wszystkim osobom pracującym - dodaje włodarz gminy.

Od wtorku do piątku urzędnicy przyjmować będą jak dotychczas, od godz. 7.30 do 15.30. Natomiast w poniedziałki przyjdą na późniejszą godzinę, aby urząd był otwarty do godz. 16.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.