Reklama

Reklama

Piknik rodzinny w Przedborzu. Było mnóstwo zabawy i radości

Opublikowano: 13 czerwca 2018 11:21
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Rodzice z Przedborza przygotowali dla swoich pociech imprezę wypełnioną wieloma atrakcjami.

Reklama

Piknik odbył się w sobotę, 9 czerwca, na placu przy Szkole Podstawowej im. Janka Zawiszy w Przedborzu. W wydarzeniu tym uczestniczyły dzieci z rodzicami, byli też nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Impreza była wypełniona atrakcjami zarówno dla młodszych, jak i starszych. Na dzieci czekały m.in. dmuchańce, suchy basen z kulkami czy konkursy z nagrodami. W organizację pikniku zaangażowali się także druhowie z miejscowego OSP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.