Reklama

Reklama

Płatna strefa już działa. Pracownicy urzędu upominają

Opublikowano: 18 listopada 2019 11:18
Autor: Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dzisiaj, 18 listopada, od godz. 9 zaczęła obowiązywać pierwsza w Kolbuszowej strefa płatnego parkowania. Część kierowców dostała już upomnienia.

Reklama

Przed godz. 11 na Placu Wolności nie było problemu z zaparkowaniem samochodu. Wolnych, płatnych miejsc było sporo. Darmowych - ani jednego. 

Średnio co drugi kierowca, po zaparkowania auta, wziął z parkomatu bilet. Pozostali nie zwrócili uwagi na obowiązujące znaki informujące o płatnej strefie. Pod wycieraczkami ich samochodów pracownicy Urzędu Miejskiego zostawiali upomnienia.

Na druczku widnieje informacja, że auto zostało zaparkowane wbrew obowiązującemu regulaminowi. - W związku z tym informujemy, że za nieprzestrzeganie jego postanowień nakładana będzie opłata dodatkowa w wysokości 50 zł - czytamy.

- Mam taką kartkę i co dalej? - zastanawia się mężczyzna. 

Grzegorz Dzimiera, komendant Straży Miejskiej w Kolbuszowej wyjaśnia, że taka osoba powinna jak najszybciej pobrać bilet, i w przypadku pozostawienia auta na dłużej niż 30 minut, zapłacić.

Kolejna taka sytuacja może skończyć się już wezwaniem do zapłaty 50 zł. Pracownicy urzędu spisują numery rejestracyjne pojazdów, których kierowcy nie pobierają biletu. 

CZYTAJ TEŻ: Rusza płatna strefa parkowania w centrum miasta. To musisz wiedzieć

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Marcin

  Nareszcie pracownicy pracujący w rynku zostawią swoje auta gdzieś indziej a miejsca parkingowe zostawią klientom. Jeszcze koło starostwa mogliby tak zrobić.

 • rok temu | ocena +1 / -1

  Ds

  Świetnie wkoncu znajdzie się miejsce. Nie trzeba będzie w kółko jeździć.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Dzieg

  Wręcz cudownie czyli właściciele sklepów i ich pracownicy mają gdzie parkować.Nareszcie będę miał gdzie zaparkować jak będę chciał skorzystać z ich usług.

 • rok temu | ocena +4 / -0

  adam

  Noi dobrze,bedzie miał starosta na swoją odprawe za nicnierobienie.