Reklama

Reklama

PODKARPACIE. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta

Opublikowano: 20 marca 2020 11:32
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Rzecznik prasowy wojewody informuje również o następnym przypadku zakażenia w województwie podkarpackim.

Reklama

- Z przykrością potwierdzam zgon pacjentki, która przebywała w szpitalu w Łańcucie - napisała Małgorzata Waksmundzka-Szarek w komunikacie, który przekazała do mediów dzisiaj (20 marca) po godz. 11.30.  To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim.

Potwierdzono także 18 przypadek zachorowania w naszym województwie. To starsza kobieta z powiatu tarnobrzeskiego, która jest hospitalizowana.

- Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje (...)
   CZYTAJ WIĘCEJ >> 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.