Reklama

Reklama

Ponad sto osób sadziło nowe drzewka w lasach w Wilczej Woli

Opublikowano: 28 kwietnia 2019 20:30
Autor: opr. bp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W ramach tegorocznej akcji zasadzona została powierzchnia, która zajęłaby jedno profesjonalne boisko piłkarskie.

Reklama

"Las pełen energii" to akcja ekologiczna, realizowana we współpracy z Regionalnymi Dyrekcjami Lasów Państwowych. W Nadleśnictwie Kolbuszowa odbyła się w piątek, 5 kwietnia, i zgromadziła młodzież ze szkół podstawowych w Wilczej Woli, Kopci i kolbuszowskiej dwójki, przedstawicieli PGE Dystrybucja, samorządowców oraz leśników. - W ponad trzy godziny powstał las, gdzie posadzono 8 tysięcy młodych sosenek - informuje Natalia Batory, przedstawicielka Nadleśnictwa Kolbuszowa. Jak dodaje pracownica nadleśnictwa, wspólne sadzenie zakończyło się pieczeniem kiełbasek i biesiadowaniem. - Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

- Leśnicy w całej Polsce sadzą rocznie 500 milionów drzew. My w tym roku planujemy posadzić pół miliona drzew, jesteśmy już na półmetku odnowień. Zasadzona zostanie powierzchnia stu boisk piłkarskich - mówi Kazimierz Samojedny, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Kolbuszowa.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.