Reklama

Reklama

Prace nad remizą postępują. Kiedy finał?

Opublikowano: 29 października 2020 11:38
Autor: wz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Trwa budowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerczowie. Jak przebiegają postępy prac? Kiedy budynek zostanie oddany do użytku?

Reklama

Na chwilę obecną w budynku remizy OSP zostały wstawione okna oraz drzwi. Na tą chwilę prowadzone są prace wykończeniowe oraz instalacyjne. Powstanie kanalizacja sanitarna, wodociągowa i elektryczna. Pracownicy także umieszczą podłoża pod posadzki, a także wykonanie tynków i okładzin.


TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Tłumy na proteście kobiet w Kolbuszowej [FOTO] [VIDEO]


Dodatkowo zamontowane zostaną drzwi stalowe z klatki schodowej na strych.

- Prace w części użytkowej wykonuje firma ART-BUD z Kolbuszowej Górnej, a w części nieużytkowej prowadzić będzie firma REMBISZ z Zielonki

- informuje Urząd Miasta na swojej stronie internetowej.

Koszt inwestycji to 175 tys, zł. Ta część prac potrwa do końca listopada.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.