Reklama

Reklama

Radny Fryc chce poznać potrzeby mieszkańców

Opublikowano: 2 listopada 2019 21:36
Autor: ap

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Józef Fryc w imieniu klubu radnych "Samorząd to Wspólna Sprawa" napisał do szefa kolbuszowskiego magistratu.

Reklama

Samorządowiec prosi o udostępnienie wszystkich wniosków skierowanych do burmistrza w ramach przygotowania projektu budżetu na rok kalendarzowy 2020 dla gminy Kolbuszowa.

Jak wyjaśnia radny Fryc, wiedza na temat liczby wniosków oraz ich treść, które zostały złożone przez wszystkie komisje rady miejskiej, pozwoli poznać prośby poszczególnych radnych oraz mieszkańców miasta i gminy Kolbuszowa.

Przedstawiciel klubu precyzuje, że pozwoli to radnym na ocenę oczekiwań mieszkańców w kwestiach inwestycyjnych na terenie gminy. Ułatwi to przedstawicielom urzędu na merytoryczne podjęcie decyzji w sprawie uchwalenia budżetu gminy Kolbuszowa na 2020 rok.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +1 / -0

    aneri

    Pierwsza i najwazniejsza inwestycja toooooo: dokonczenie i wykonanie chodnikow na ul. Partyzantow zgrozo jak to zostawiono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!