Reklama

Reklama

Radny Fryc interweniuje w sprawie stanu ogrodzenia stadionu sportowego w Kolbuszowej

Opublikowano: 19 maja 2018 17:30
Autor: Lidia Wyzga

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Chodzi o fragment ogrodzenia stadionu miejskiego od strony ulicy Krakowskiej i Piaskowej. Jego stan pogorszył się w wyniku prowadzonych tam prac remontowych.

Reklama

Chociaż od remontu minęło już kilka miesięcy, nikt do tej pory nie naprawił powstałych szkód. Sprawę na ostatniej sesji (26 kwietnia) naświetlił wiceprzewodniczący rady.


Estetyka pod psem

- Remonty, jakie były prowadzone wzdłuż ulicy i rozburzenie tego ogrodzenia od strony ulicy Krakowskiej pozostawia w tej chwili dość dużo do życzenia. Estetyka tego obiektu została tam naruszona - alarmował samorządowiec.

Józef Fryc wykorzystał okazję i zwrócił się do burmistrza i prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, aby w najbliższym czasie dopilnowali tej sprawy.

Myślimy od stycznia

Jan Zuba, włodarz gminy, wyjaśnił, że magistrat tą sprawą zajmuje się już od początku roku. Zapowiedział też niechybną interwencję.

- Zarówno pan prezes, jak i moi ludzie dostali polecenie, żeby sprawą się zająć, oszacować koszty z wykorzystaniem przęseł, które zostały zdemontowane. Oczywiście, trzeba będzie część nowych elementów dorobić i to się stanie - zapowiedział burmistrz.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.