Reklama

Reklama

Radny Stanisław Bryk: Wszystkim nam słoma z butów wystaje

Opublikowano: 17 marca 2018 20:30
Autor: Karolina Ziółkowska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Stwierdzenie samorządowca z gminy Niwiska, wywołało podczas ostatniej sesji oburzenie innych radnych.

Reklama

Najbardziej dotknięty poczuł się Adam Chlebowski, radny i sołtys Huciny. Na sali zawrzało, a między radnymi doszło do spięcia i ostrej wymiany zdań.

– Bardzo brzydko to wyglądało, panie radny. Czy słoma z butów komuś wychodzi, czy nie? To chyba pan mówi o sobie! Pan zadał tu tyle takich szkalujących uwag. Może nie wszyscy są tymi rolnikami, choć się stąd wywodzą. Każdy sobie radzi, jak może, więc proszę tu nie mówić, że komuś wychodzi słoma – oburzył się radny Chlebowski.
To jednak nie był koniec, ale jak się okazało dopiero początek konfliktu pomiędzy lokalnymi samorządowcami.

Więcej w papierowym wydaniu Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +3 / -0

    wieśniak

    Jest też takie powiedzenie;" Chłop ze wsi wyjdzie , ale wieś z chłopa nigdy". Nie ma się co obrażać , bo tylko prawdziwy wieśniak wstydzi się własnych korzeni.

  • 3 lata temu | ocena +1 / -0

    pryk

    Prawdę powiedział. Wszyscy jesteśmy wsiokami.