Reklama

Reklama

Raniżów. Wójt Grądziel chciał wygaszenia mandatu radnego Sławomira Spaczyńskiego. Wojewoda podjął w tej sprawie decyzję

Opublikowano: 23 czerwca 2018 14:30
Autor: Dominika Garbacka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Wojewoda podkarpacki nie stwierdziła podstaw, aby pozbawić pełnionej funkcji samorządowca z Mazurów.

Reklama

Sprawę wygaszenia mandatu Sławomira Spaczyńskiego nagłośnił wójt Władysław Grądziel, który początkiem stycznia skierował do wojewody podkarpackiego pismo.

Włodarz zwrócił się w nim o rozstrzygnięcie, czy w stosunku do radnego Sławomira Spaczyńskiego zaszły przesłanki do wygaszenia jego mandatu wskutek utraty prawa wybieralności.

Wobec tego wojewoda zobligował przewodniczącego rady do działania i zbadania sprawy poprzez przeprowadzenie szczegółowego postępowania dowodowego, które miało ustalić faktyczne miejsce zamieszkania radnego.

Więcej w aktualnym Korso [nr 24/2018]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +3 / -0

  Figaro

  Wójt Raniżowa znowu przegrał kolejna sprawę!!!. Czy ten człowiek nie ma hamulców moralnych?.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   swój

   Niestety koryto wójtowi pasuje to i hamulce puszczają, i to jest przykład polityki dyktatorskiej. Kto przeciw niemu ten wróg którego się usuwa. Chłop widocznie zapomniał że mamy już XXI w i demokrację.