Reklama

Reklama

Samorządowiec z Posuch pytał o remont remizy w swojej miejscowości. Wójt gminy Raniżów nie dał gwarancji

Opublikowano: 15 maja 2019 07:30
Autor: Dominika Garbacka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci - Mam pytanie do pana wójta w sprawie budynku OSP w Posuchach. Czy są czynione jakieś starania, aby ściągnąć jakieś pieniądze z zewnątrz na zakończenie tej inwestycji? - zapytał Roman Olszowy, radny z Mazurów.

Reklama

Wywołany do odpowiedzi wójt stwierdził, że 24 kwietnia został skierowany wniosek w tej sprawie do Państwowej Straży Pożarnej. - Wniosek dotyczy remontu tej remizy - zapewnił Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów.

Włodarz poinformował, że całość zadania ma kosztować około 190 tys. zł, z czego dofinansowanie miałoby wynieść 130 tys. zł. - Gmina w tym wniosku jest zobligowana do pokrycia 35 procent wartości zadania, to jest 60 tys. zł i oby się to wszystko udało - powiedział wójt. - Czy to się uda, nie dam gwarancji, bo ta część pieniążków, które są po naszej stronie, myślę, że w trakcie roku budżetowego się znajdzie. I tutaj z całą odpowiedzialnością z panią skarbnik takie oświadczenie złożyliśmy - wyjaśnił i dodał: - Natomiast, tak jak z wszystkimi wnioskami jest, że składając, nie ma się oczywiście gwarancji, że się uzyska dofinansowanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.