Reklama

Reklama

Sołtys Kazimierz Mikołajczyk apeluje o ledowe oświetlenie w gminie Raniżów

Opublikowano: 28 października 2017 11:57
Autor: dg

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Sołtys Staniszewskiego zaproponował, w jaki sposób gmina może obniżyć koszty oświetlenia ulic. Co na to wójt?

Reklama

- Mam prośbę, żeby rozeznać temat wymiany źródeł światła w tych latarniach ulicznych. Warto byłoby je wymienić na energooszczędne, na przykład na jakieś żarówki ledowe - powiedział sołtys Kazimierz Mikołajczyk.

- Na pewno byłoby wtedy lepiej z wydatkami na to oświetlenie - stwierdził gospodarz Staniszewskiego i dodał: - Gmina musi płacić za oświetlenie ulic, a te żarówki, które teraz mamy, wcale nie są energooszczędne.

Do pomysłu sołtysa odniósł się wójt, który przyznał, że zmiana nie jest problemem. - Problemem są koszty - stwierdził Władysław Grądziel, wójt Raniżowa.

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.