Reklama

Reklama

Sondażowe wyniki wyborcze [WYBORY 2019]

Opublikowano: 13 października 2019 21:06
Autor: js

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci PiS miażdży konkurencję - tak zdecydowali Polacy podczas dzisiejszych (13 października) wyborów parlamentarnych.

Reklama

Według danych sondażowych PiS będzie miał 239 przedstawicieli w Sejmie RP. Kolejnych 130 Koalicja Obywatelska. Następne 43 Lewica, 34 PSL i 13 Konfederacja. 

Sondażowe wyniki: 

  • PiS - 43,6 proc.
  • Koalicja Obywatelska - 27,4 proc.
  • Lewica - 11,9 proc.
  • PSL - 9,6 proc.
  • Konfederacja - 6,4 proc. 
  • Inni - 1,1 proc. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.